Warsztaty "pisane wierszem"

Jestem magistrem historii sztuki, pochodzę z rodziny o wielkich tradycjach literackich i aktorskich, rodziny która niewątpliwie zostawiła swój ślad w kulturze naszego kraju. Mój Ojciec Janusz Kubiak - był historykiem sztuki. Jego starszymi braćmi byli: poeta Tadeusz Kubiak oraz tłumacz i eseista Zygmunt Kubiak. Poprzez swoją babcię Cecylię do rodziny zaliczam również  aktorski klan Damięckich. Moja Mama była pianistką i pracowała jako reżyser dźwięku w Polskim Radiu. Jestem również profesjonalnym copywriterem. autorem tekstów do ponad dwustu piosenek, napisałem także trzy książki.

Warsztaty "Pisane wierszem" to cykl zajęć, skierowanych zarówno do młodych poetów, jak i seniorów, pragnących w tej formie przywołać wspomnienia, dokonać podsumowania swojego życia, bądź po prostu wyrazić swoje uczucia wobec bliskiej osoby. 

Pisanie wiersza to bardzo intymna czynność, wymagająca od profesjonalisty towarzyszącemu procesowi twórczemu, wielkiego taktu i głębokiego zaangażowania. 

Twórcą zawsze pozostaje osoba której poświęcone są warsztaty. Ja będę narzędziem, pomagającym prowadzić pióro po papierze. 

Tylko tym i aż tym.

Zapraszam do udziału w warsztatach "pisanych wierszem" tak młodych ludzi, jak i pensjonariuszy domów spokojnej starości.

 

Warsztaty mogą być prowadzone zarówno jako zajęcia grupowe, jak i indywidualne. 

tel: +(48) 519 144 349

  • White Facebook Icon
  • White LinkedIn Icon
  • White Instagram Icon
  • White Twitter Icon
FilmFreeway logo.png
tumblr-logo_318-41096.jpg
fandalism logo.png
soundcloud logo.png

Europe

Photos: Dominik Malik, Piotr Obal, Jarosław Blusiewicz

© 2018 by Wojtek Kubiak.