Piosenka Ślubna - najpiękniejszy  prezent dla Młodej Pary

Swojej żonie  Monice oświadczyłem się piosenką. I zostałem przyjęty!
 

Napisałem wiele piosenek "dla Panny Młodej". To zawsze niezwykła chwila, gdy podczas uroczystości weselnych gram tę, bardzo specjalną, piosenkę po raz pierwszy. Łzy szczęścia płyną ciurkiem a piosenka stworzona specjalnie na tę okazję, zostaje z Nowożeńcami na całe życie. 

Piosenka może być  niespodzianką dla Niej, specjalnym ślubnym prezentem, ale oczywiście w dobie emancypacji zdarza się całkiem odwrotnie. Bywa to również wspólna decyzja - chcemy mieć swoją piosenkę, do której zatańczymy pierwszy taniec! To również wspaniały prezent od Rodziców lub Teściów.  Zawsze wcześniej kontaktuję się z zamawiającym, zbierając informacje potrzebne do napisania tej bardzo osobistej piosenki. Państwo Młodzi otrzymują ponadto płytę ze swoją piosenką, nagraną w profesjonalnym studio nagraniowym oraz pięknie oprawiony tekst utworu - gotowy do powieszenia na honorowym miejscu w ich nowym domu!

Piszę piosenki zarówno po polsku, czego doskonałym przykładem jest "Endorfina" jak i po angielsku, którym to językiem władam na poziomie native speakera. Dlatego, jeśli czeka Was ślub międzynarodowy - I'm your man!  A teraz posłuchajcie "Dream Your Dream". 

 

 

 

Piszę zarówno piosenki romantyczne, jak i humorystyczne, w różnych stylach. Jeśli Panna Młoda kocha muzykę country - podczas najpiękniejszej uroczystości w jej życiu może zabrzmieć napisana dla Niej doskonała piosenka w tym stylu. Bossa Nova lub ballada? Oczywiście!

Dream Your Dream - Wojtek Kubiak
00:00 / 00:00
You Are Not Alone - Wojtek Kubiak
00:00 / 00:00

Posiadam własne nagłośnienie  (wzmacniacz JBL Eon One, mikrofony etc), ale ​jestem też gotowy do grania "unplugged',

Po wykonaniu piosenki, napisanej specjalnie na tę okazję, z radością gram też mini recital, wypełniony moimi romantycznymi balladami lub ulubionymi piosenkami Państwa Młodych.

Zapraszam do kontaktu!

tel: +(48) 519 144 349

  • White Facebook Icon
  • White LinkedIn Icon
  • White Instagram Icon
  • White Twitter Icon
FilmFreeway logo.png
tumblr-logo_318-41096.jpg
fandalism logo.png
soundcloud logo.png

Europe

Photos: Dominik Malik, Piotr Obal, Jarosław Blusiewicz

© 2018 by Wojtek Kubiak.