Koncerty radiowe

SZANOWNI PAŃSTWO RADIOWCY!

 

Nowe czasy rodzą nowe możliwości, na przykład koncerty, nagrywane w domowym studio, a emitowane na antenie Waszej rozgłośni. 

 

1.

Moje domowe studio pozwala mi nagrać koncert w 100% live, w oparciu o kilkanaście instrumentów, którymi dysponuję, oraz z wykorzystywaniem loopera. Otrzymacie Państwo ode mnie plik WAV z zapisem całego koncertu. Czas trwania do ustalenia, spokojnie może on sięgać 60 do 90 minut. 

Jestem autorem ponad 250 piosenek, z których część jest obecna w przestrzeni medialnej od wielu lat.
Hey Ho Rock'n'Roll czy Jestem Wolny  nagrane z moim Chocolate Spoon, a także nagrane już pod własnym szyldem: Endorfina, Widzę Nieostro czy Satisfied - mogą zabrzmieć na Waszej antenie w ukustycznych wersjach, zaśpiewane i zagrane na gitarach: barytonowej, dwunastostrunowej, na banjo i ukulele. 

W warunkach domowego studio, dzięki wykorzystaniu loopera Boss RC300 i Kaossilatora, zabrzmię jak pełny zespół, a nie tylko solista, choć oczywiście solowe wykonania moich piosenek są esencją mojego grania. 

 

Jako, że jestem muzykiem-songwriterem i z muzyki żyję, radiowe koncerty mogą dla mnie stanowić alternatywne, do niemożliwych w tej chwili do zorganizowania koncertów klubowych, źródło utrzymania. 

Zapraszam do emisji mojego koncertu na Waszej antenie. Dzięki mojej płodności jako songwritera i dzięki temu, że piszę swoje piosenki zarówno po polsku, jak i po angielsku (władam angielskim na poziomie native speaker'a) program koncertu może być bardzo zróżnicowany.:
Koncert złożony z moich anglojęzycznych piosenek. 
Koncert po polsku. 
Koncert piosenek napisanych dla Chocolate Spoon.
Koncert piosenek z lat ostatnich.
Koncert prezentujący przegląd mojej twórczości w ciągu trzydziestu kilku lat obecności na scenie muzycznej.  

 

You name it, you have it!

2.

Oczywiście zawsze jestem gotów zagrać koncert "z pustego studia", w oparciu o moje instrumenty i Waszą antenę!

 

Zapraszam do kontaktu.

tel: +(48) 519 144 349

  • White Facebook Icon
  • White LinkedIn Icon
  • White Instagram Icon
  • White Twitter Icon
FilmFreeway logo.png
tumblr-logo_318-41096.jpg
fandalism logo.png
soundcloud logo.png

Europe

Photos: Dominik Malik, Piotr Obal, Jarosław Blusiewicz

© 2018 by Wojtek Kubiak.