Koncerty profilaktyki uzależnień

"PUKAJĄC DO NIEBA BRAM”

 

Proponuję Państwu koncert poruszający temat profilaktyki uzależnień. Od ponad dziesięciu lat gram koncerty profilaktyczne dotyczące uzależnień. Zagrałem ponad 600 takich koncertów - w szkołach w całej Polsce, jednostkach wojskowych (a także Zakładach Karnych) w całej Polsce.


20 kwietnia 2013 roku uzyskałem certyfikat Wspiera nas PaT. 
Oto co na temat certyfikatu piszą jego twórcy: 
Certyfikat „Wspiera nas PaT” to dokument przyznawany od 2009 roku przez Impresariat programu „Profilaktyka a Teatr” najciekawszym projektom profilaktyczno-artystycznym w całej Polsce. Warunkiem otrzymania go jest realizacja przedsięwzięcia o charakterze profilaktycznym z wykorzystaniem narzędzia teatru. Działanie powinno być przeprowadzone z bezpośrednim bądź pośrednim udziałem Policji. Certyfikat to wyraz uznania dla zrozumienia potrzeb profilaktyki i dla aktywnego jej propagowania przez sztukę.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

Obecny program nosi tytuł: „Pukając do nieba bram - piosenki artystów, którzy odeszli tragicznie”. Wielka sława za życia i po tragicznej śmierci. Alkohol (Bon Scott, Jimi Hendrix), narkotyki (Janis Joplin), papierosy (Nat King Cole), szybkie samochody (Marc Bolan), Aids (Freddie Merkury). Ta lista niestety nie ma końca. Koncert jest jedną wielką przestrogą - nawet sława i pieniądze nie czynią nieśmiertelnym. A czasem wprost uśmiercają. Koncert wypełniają piosenki tragicznie zmarłych artystów – niejednokrotnie wciąż idoli młodych ludzi. Wyjątkowej autentyczności moim koncertom dodaje fakt, że gram również własne piosenki, które młodzi ludzie znają z radia i telewizji (piosenki mojego autorstwa pojawiały się między innymi w serialach telewizyjnych „Magda M.”
i „Dziki” oraz w większości stacji radiowych). Koncerty spotykają się z żywą reakcją publiczności, a rozmowy z kadrą dowodzą, jak bardzo są potrzebne.

Po referencje zapraszam m. in. do gimnazjów i liceów w Jednorożcu, Górze Kalwarii, Zabrzu, Solcu nad Wisłą, Warszawie, Bedlnie, Radziejowicach, Józefosławiu, Wodzisławiu, Piastowie, Płońsku oraz 
do 3 Rejonowej Bazy Logistycznej w Krakowie, 1 Brygady Logistycznej
w Bydgoszczy, 3 Brygady Rakietowej Obrony Powietrznej w Sochaczewie, czy Oddziału Specjalnego Żandarmerii Wojskowej w Mińsku Mazowieckim...

Posiadam własne nagłośnienie  (wzmacniacz JBL Eon One, mikrofony etc). Jestem w stanie samodzielnie nagłośnić salę mieszczącą 300 osób.

tel: +(48) 519 144 349

  • White Facebook Icon
  • White LinkedIn Icon
  • White Instagram Icon
  • White Twitter Icon
FilmFreeway logo.png
tumblr-logo_318-41096.jpg
fandalism logo.png
soundcloud logo.png

Europe

Photos: Dominik Malik, Piotr Obal, Jarosław Blusiewicz

© 2018 by Wojtek Kubiak.