Koncerty klubowe

Traveler Song - Wojtek Kubiak

Uwielbiam grać koncerty w klubach (szczególnie odkąd się w nich nie pali). 

 

Jako że piszę swoje piosenki tak po polsku jak i po angielsku - jest
nie tylko melodyjne ale też bardzo międzynarodowo. Moje piosenki powstawały bowiem w różnych krajach, w których mieszkałem
(a było ich osiem). Opowiadają historie  ludzi, których spotykałem, przede wszystkim jednak opowiadają moją własną historię - muzyka, który grał duże festiwale ale też spędził lata na podróżowaniu z gitarą wzdłuż i wszerz Europy, grając przy tym na ulicach i placach miast większych i mniejszych. Oraz nieustannie pisząc piosenki.
 

Koncerty trwają zwykle około półtorej godziny, ale jako że napisałem ponad 200 piosenek, czasami to jest bardzo długie półtorej godziny - najlepszy dowód na potwierdzenie teorii względności czasu. Nie stronię również od dobrych coverów, które gram we własnych aranżacjach. 

 

Lubię to co robię, co widać i słychać. Śpiewam i gram na gitarze klasycznej, akustycznej gitarze dwunastostrunowej i staram się oswoić banjo i ukulele. 

 

Posiadam własne nagłośnienie  (wzmacniacz JBL Eon One, mikrofony etc) i w związku z tym jestem bardzo samodzielny. Tym bardziej, że najchętniej gram program autorski.

Yesterday - The Beatles cover

tel: +(48) 519 144 349

  • White Facebook Icon
  • White LinkedIn Icon
  • White Instagram Icon
  • White Twitter Icon
FilmFreeway logo.png
tumblr-logo_318-41096.jpg
fandalism logo.png
soundcloud logo.png

Europe

Photos: Dominik Malik, Piotr Obal, Jarosław Blusiewicz

© 2018 by Wojtek Kubiak.