Koncerty podczas eventów i konferencji

Event firmowy, konferencja, wyjazd integracyjny, imieniny lub urodziny?
Podczas nawet najpoważniejszych spotkań firmowych - jest czas na chwilę rozluźnienia i odpoczynku zanim znów wrócimy do Excela.

Gram również koncerty podczas prywatnych i firmowych uroczystości  jubileuszowych - urodzin bądź imienin. Jeżeli zechcecie - napiszę z tej okazji specjalną piosenkę!

 

 

 

 


 

Posiadam wieloletnie doświadczenie pracownika korporacji, bowiem jako copywriter pracowałem w najlepszych sieciowych agencjach reklamowych w Polsce oraz doszedłem do stanowiska Dyrektora Kreatywnego. Dlatego bardzo swobodnie poruszam się na gruncie korporacyjnym. Dodajcie do tego doświadczenie tysięcy zagranych koncertów oraz fakt, że mówię po angielsku na poziomie native speaker'a. Otrzymacie Państwo Artystę, którego koncert  jest wymarzonym punktem każdego korporacyjnego spotkania, eventu, konferencji, wyjazdu integracyjnego.

Gram zarówno znane i najbardziej lubiane piosenki - od Franka Sinatry po rockowe hymny, zahaczając po drodze o akustyczno-folkowe ballady - jak i własne piosenki (a napisałem ich ponad 200). 

Posiadam własne nagłośnienie  (wzmacniacz JBL Eon One, mikrofony etc) i w związku z tym jestem bardzo samodzielny. Doskonale czuję się również w sytuacjach wymagających grania całkowicie akustycznego - bez nagłośnienia.  

 

Śpiewam i gram na gitarze klasycznej, akustycznej gitarze 12-sto strunowej i staram się oswoić banjo i ukulele. 

Komponuję również utwory na  specjalne zamówienie. Piosenka korporacyjna, okolicznościowa, a może utwór, którym firma chce uhonorować Prezesa albo piosenka urodzinowa? To absolutnie możliwe. Piszę w oparciu o udzielone mi informacje, a jako wieloletni copywriter jestem doskonale obeznajmiony z pisaniem na zamówienie (oraz dokonywaniem back translations, w razie wyrażenia takiej potrzeby).

 

Zapraszam do współpracy.

Dream Your Dream - Wojtek Kubiak
00:00 / 00:00
You Are Not Alone - Wojtek Kubiak
00:00 / 00:00
Endorfina - Wojtek Kubiak
00:00 / 00:00

tel: +(48) 519 144 349

  • White Facebook Icon
  • White LinkedIn Icon
  • White Instagram Icon
  • White Twitter Icon
FilmFreeway logo.png
tumblr-logo_318-41096.jpg
fandalism logo.png
soundcloud logo.png

Europe

Photos: Dominik Malik, Piotr Obal, Jarosław Blusiewicz

© 2018 by Wojtek Kubiak.